"Місіс Росія-2013" стала подруга Інни Жиркова

У Москві обрали найкрасивішу жінку і маму - Місіс Росія-2013. Їй стала подруга Інни Жиркова, що склала з себе корону Місіс Росія-2012.

Місіс Росія-2013 стала 26-річна Анна Городжів з Волгограда. Анна закінчила Волгоградський державний університет за спеціальністю "філологія". Вона захоплюється флористикою, володіє весільним салоном і ростить сина Данила.

Городжів дружить з дружиною футболіста Юрія Жиркова Інною, яка в минулому році після гучного скандалу відмовилася від корони Місіс Росія-2012. "Ми з Інною близькі подруги, я вважаю, що вона даремно склала з себе повноваження" Місіс Росії ". Вона чудова мати і хороша подруга, на жаль, вона не змогла прийти сьогодні, тому що зараз бере участь в шоу" Острів "і її немає в Росії ", - розповіла Анна.

"Друзі, я не буду відповідати, хто перший в Росії написав оперу, у мене філологічна освіта, і давайте не будемо влаштовувати тут інтелектуальний марафон. Цитувати Агнію Барто я теж не буду", - відповіла Городжів допитливим журналістам на прес-конференції.

Нагадаємо, що Інні довелося повернути корону королеви краси після виходу фільму Бориса Соболєва "Короновані особи".Жиркова не змогла відповісти на елементарні питання Соболєва, хто такі Самуїл Маршак і Агнія Барто, хто написав полонез Огінського, чи обертається Земля навколо Сонця.

фото fed.sibnovosti.ru

Loading...