Ла Тойя Джексон зробила викриває заяву

Ла Тойя Джексон (La Toya Jackson) сестра покійного поп-короля Майкла Джексона (Michael Jackson) зробила незвичайну заяву. Західні видання називають його навіть дивним і екстраординарним.

55-річна **Ла Тойя Джексон взяла участь в передачі "The Talk", де йшлося про її нову книгу - автобіографії під назвою "Starting Over" ( "Починаючи заново").** У ній співачка розповідає у тому числі і про своє сімейне життя з Джеком Гордоном (Jack Gordon) - коли розмова зайшла про нього, Ла Тойя зробила визнання.

Виявляється, Джексон не тільки страждала від того, що чоловік піднімав на неї руку. Одного разу Гордон запропонував боксеру Майку Тайсону (Mike Tyson) 100 000 доларів за секс з Ла Тойей: "Майк Тайсон розповів моїм матері і батька і ще декільком друзям, що Гордон сказав йому, що якщо той хоче переспати зі мною, то повинен заплатити 100 000 доларів".

Також він примусив її до групового сексу проти її участі, а також змусив її двічі знятися для журналу Playboy. При цьому примусив всіх запевнити, що це була її особиста ідея. Ла Тойя змушена була послухатися свого чоловіка, так як боялася, що він її вб'є.

Крім того, Джек ненавидів і погляне брата Ла Тойі Майкла. Про свого легендарного брата співачка також написала в книзі, а точніше присвятила The King of Pop, відносинам з ним і його смерті значну частину видання.

фото dailymail.co.uk

Loading...