Skip to main content

Помер батько Анжеліки Варум

Композитор і аранжувальник Юрій Варум помер в США після тривалої хвороби на 65 році життя. Сумну новину повідомив чоловік Анжеліки Варум Леонід Агутін.

"У нас горе. Помер Юрій Варум. Хвороба, жорстока і нещадна, не залишила жодного шансу хоч скільки-небудь ще побути з нами, в цьому світі, на цій Землі. Йому мало виповнитися 65 років. Для нас Юрій Гнатович, наш "дід", був центром світобудови. Ядром нашого життя. Нашим духовним наставником. нашої правдою. Нашим мудрою порадою. нашої істиною в останній інстанції. Нам дуже важко. Нам всім. Всією нашій великій родині. Особливо моїй дружині.

Вони були єдиним організмом, одним цілим, дивно, на космічному рівні розуміючи один одного. Анжеліка як медіум, як провідник, назавжди передала нам абсолютно самобутні, дивно красиві і вічні звуки музики свого тата. Ми сумуємо. Ми знаємо, що життя триває. Але для нас вона вже зовсім інша. Назавжди. Царство тобі небесне, Юрочка, Дід наш улюблений ", - написав Агутін на своїй сторінці в Facebook.

У 2004 році Юрій Варум переніс ампутацію пальця ноги через гангрену стопи. Незабаром після операції він знову потрапив до лікарні. Крім того, у нього був цукровий діабет.

Юрій Варум є автором хітів деяких пісень своєї дочки, в тому числі "Гуд бай, мій хлопчик", "Художник, що малює дощ", "Ля Ля Фа", "Зимова вишня", "Я і ти".