2 грудня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Популярний співак Філіп Кіркоров продовжує приймати від вдячних гостей вечірки на честь ювілею Алли-Вікторії привітання з днем ​​народження дочки. Сьогодні Анастасія Стоцька присвятила 5-річній дівчинці запис в Instagram. "Як же швидко летить час! У кожного з нас ростуть дітки, наше продовження, головне щастя в житті. Одне незмінно: ми дружимо, і тепер уже дружать і наші малюки-однолітки. Такі моменти дуже важливі - збиратися разом і залишати в пам'яті такі прекрасні свята. Спасибі за те, що робиш кожен День Народження сина і дочки незабутньою подією, про яку дітки ще довго пам'ятають. Все як завжди на вищому рівні ", - написала вона.

Анастасія Волочкова привітала маму, Тамару Володимирівну, з Днем народження. "Сьогодні прекрасний день. Це День народження моєї мами. Чудового людини, світлого і доброго. Наша мама і бабуся нами з Аріш любима. З Днем народження, мамо", - розповіла балерина.

Анна Семенович вирішила написати картину. Вона планувала намалювати свою собачку, але мабуть це виявилося складніше, ніж вона припускала. "Пишу свою першу картину. Дуже серйозна панянка. Мені завжди хочеться освоювати нові напрямки в творчості, рух, це життя", - розповіла вона.

Кеті Топурія показала підрослу дочка:

Тіна Канделакі присоромила НЕ таких спортивних колег:

Олена Летюча показала, як вона знімає свою програму:

Loading...