Skip to main content

Кортні Кокс шкодує про зроблених пластичних операціях

52-річна американська актрісаКортні Кокс (Courteney Cox), відома за серіалом "Друзі" (Friends), не раз вдавалася до допомоги пластичних хірургів, щоб якомога довше залишатися молодою і радувати публіку своїм зовнішнім виглядом.

Зарубіжна преса писала про те, що Кортні робила підтяжку обличчя не менше чотирьох разів, на жаль, не завжди вдало. Експерти в галузі пластичної косметології стверджували, що не всі втручання завершилися благополучно, це негативно позначилося на зовнішності акторки. Після однієї з операцій реабілітаційний період затягнувся, а особа Кортні сильно опухло.
Сама актриса розповіла в інтерв'ю одному з видань про те, що намагалася тримати під контролем вікові процеси і отримала хороший урок.

"З думкою про старіння нелегко змиритися. Однак я отримала хороший урок. Я намагалася контролювати вікові процеси, але прийшла до висновку, що їх неможливо зупинити. Іноді бачу свою фотографію і думаю, що виглядаю жахливо. Про деякі прийняті рішення мені довелося пошкодувати. До щастя, їх наслідки стали менш помітні ".

Тепер Кортні переглянула своє ставлення до питань дорослішання і вважає, що всьому свій час, а про виконані пластичних операціях згадує з нотою жалю.

"Зараз у мене новий девіз: хай станеться те, що має статися.Дорослішання супроводжують фантастичні речі - це я зрозуміла, дивлячись на свою дочку ".