Страшна знахідка у особняка Джолі і Пітта

Анджеліна Джолі і Бред Пітт Недалеко від особняка Бреда Пітта (Brad Pitt) і Анджеліни Джолі (Angelina Jolie) в Голлівуді знайдені людські останки. Напередодні страшна знахідка була також зроблена під знаменитою написом "Hollywood".

Експерти з'ясували, що знайдені останки належать одній людині - темноволосий чоловік років 40, імовірно вірменина, пише The Los Angeles Times. Точно встановити особу вбитого поки не вдалося, проте поліцейські сподіваються з'ясувати ім'я жертви найближчим часом.

Напис "Hollywood"

У будинку голлівудської пари були знайдені руки жертви, а під написом "Hollywood" - голова (її виявила сімейна пара, вигулювати собак біля напису з назвою міста). Зараз правоохоронці прочісують територію в пошуках інших частин тіла.

Акторське подружжя поки ніяк не прокоментувала ситуацію. Видання The Daily Mail відзначає, що в одному з фільмів Пітта - "Сім" - фігурувала відрізана людська голова. Бред Пітт грає детектива, що вистежує вбивцю. В кінці фільму він його знаходить, проте отримує від нього жахливу посилку - відрізану голову його дружини.

Loading...