"Про любов": Анна Седокова знімає свій перший фільм в Голлівуді

Анна Седокова - дама вперта. Вона почала штурмувати Голівуд ще в 2012 році, в якості актриси, і ось тепер знімає свій перший фільм. "ACTION! Мрія. Мета. Дія. У ці дні в Лос Анджелесі я знімаю свій перший фільм. Як режисер, автор і продюсер. Це великий і відповідальний крок для мене. Про що фільм? Про любов безумовно. Про Перше кохання", - похвасалась артистка.

"Вітаю! Це дуууже крутооо! Чекаємо", "Я впевнена що ти справішся і цей фільм буде бомбою", "А на кастинг можна потрапити до вас?", - захоплені фанати.

Чи буде це повноцінна картина або всього лише черговий кліп (зараз артисти почали називати результати своєї творчості саме так) - покаже час.

Нагадаємо, що 5 років тому колишню солістку групи "ВІА Гра" запрошував зніматися в своєму проекті сам Джеймс Кемерон - режисер "Титаніка" і "Аватара". Седокова тоді навіть надійшла в акторську школу в Лос-Анджелесі, недалеко від будинку, її викладачем був Ентоні Хопкінс. Раніше співачка знімалася у фільмі "Вагітний" з Дмитром Дюжевим.

"Я дуже рада, що успішно пройшла проби у Кемерона, це справжнє щастя - зніматися у такого легендарного режисера. Мої друзі в один голос говорять мені, що я легко зможу затьмарити в Голлівуді саму Меган Фокс", - раділа тоді Аня.

Пізніше жовті ЗМІ говорили про її особливі відносини з Антоніо Бандерасом, але вони були лише колегами.

Loading...