Skip to main content

Шанувальники Наталії Водянової в захваті від її красивих дітей

35-річна модель зі світовим ім'ям Наталія Водянова - приклад для наслідування. Вона встигає будувати успішну кар'єру, активно займається благодійністю і виховує п'ятьох дітей. Наталя намагається проводити з ними якомога більше часу, а час від часу влаштовує сімейну відпустку.

Так, днями Водянова відбула до Японії в компанії своїх дітей від першого шлюбу з британським аристократом Джастіном Портманом: 16-річним Лукасом, 11-річної Невою і 10-річному Віктором. Про це шанувальники дізналися, коли модель опублікувала знімки з сімейного відпочинку.

"Коннічіва, Японія!"

Передплатники обсипали сім'ю компліментами і здивувалися їх красою, а деякі до цих пір дивуються, як в її роки можна бути мамою п'ятьох дорослих дітей.

"Як можна в 30 років мати таких дорослих дітей ?!", "Ви дуже красиві і гармонійні! Японія, Австралія, Америка-хоч де !!! Умнички!", "Красива дівчинка у мами !!! Таке щастя ось так тримати своїх дітей за руки !!! "," Мрію стати такою ж успішною жінкою і прекрасною матір'ю як ви "," Пані Наталю, ви зразок для наслідування для всієї молоді !! Восторг повний! Побудувала кар'єру, народила і прекрасно виховує дітей !! Умніцаааааа !! !!!!! ", - прокоментували фанати.

Нагадаємо, що крім Лукаса, Неви і Віктора, Наталя виховує двох загальний дітей з французьким бізнесменом Антуаном Арно, з яким разом вже шість років.