Суд виніс рішення у справі про "п'яний хлопчика"

Цієї середи, 15 листопада, Залізничний суд Балашихи виніс рішення у справі про "п'яний хлопчика". Ольга Алісова, що збила на смерть шестирічного Альошу Шимко, понесе покарання.

Трагедія сталася 23 квітня в районі семи годин вечора. За словами очевидців, Альоша підстрибом повертався з прогулянки, в декількох метрах за ним йшов його дідусь і ніс велосипед. Все сталося несподівано: вискочила на дорогу іномарка, за кермом якої була Алісова, збила дитину. Широкі обсуждаенія на ТБ і в пресі спровокував висновок експертів про те, що в крові хлопчика було виявлено алкоголь в дозі, еквівалентній ста грамам горілки або половині пляшки вина. Після гучних обговорень на ТБ і втручання Максима Фадєєва була проведена повторна експертиза, яка слідів алкоголю в крові Альоші не виявила.

Жінку, яка порушила правила дорожнього руху і з необережності збила на смерть людину (частина 3 статті 264 КК РФ), засудили до трьох років колонії-поселення і зобов'язали виплатити сім'ї Альоші компенсацію моральної шкоди в розмірі 2,5 млн рублів. Однак протягом 10 днів Ольга Алісова має право оскаржити рішення суду і попросити більш м'якого покарання, що вона і планує зробити.

Мати просить про можливість продовжувати особисто виховувати дочку. Вона так і не визнала провину. За її словами, вона була твереза ​​і їхала по території двору зі швидкістю не більше 20 кілометрів на годину.

Loading...