Правильний інтер'єр допоможе впоратися з депресією

Прикраса інтер'єру допоможе впоратися із зимовою депресією, вважають фахівці. Яскраві фарби і освітлення - це ефективний спосіб підбадьоритися і поліпшити настрій. Притому дослідження показують, що вибір кольору інтер'єру говорить про багатьох якостях особистості.

Наприклад, насичені тони червоного, бордового і темно-синього говорять про високу самооцінку і сильний характер. Більш світлі кольори властиві життєрадісним і легким в спілкуванні людям.

Декорування всього лише однієї стіни кімнати може підняти настрій і додасть стильний і сучасний вигляд вашому житлу.

Скористайтеся простими порадами дизайнерів і підберіть те, що підійде саме вам. По-перше, необхідно пам'ятати, що замкнуті простору можна візуально розширити, використовуючи яскраві відтінки. Наприклад, яскраво-червоний і життєрадісний жовтий кольори зроблять коридор більш світлим і просторим.

Просте і досить цікаве рішення - вибрати для всієї кімнати спокійніший колір, а потім додати великі геометричні фігури на стіни теплого оранжевого відтінку. І не бійтеся експериментувати з кольором. Взимку організму так не вистачає яскравих і теплих фарб.

По-друге, можна повісити на стіну полички нейтрального кольору - наприклад, білого. Стильні речі або картини зроблять будинок неповторним, і життя заграє новими фарбами.

Loading...