Максим Матвєєв розповів, чому вони з Єлизаветою Боярської приховують п'ятирічного сина

Одна з найкрасивіших і знаменитих пар російського кінематографа Єлизавета Боярська та Максим Матєєв відкрито розповідають про свої успіхи в роботі, але вважають за краще не розголошувати особисту життя. Зокрема, подружжя ніколи не показують свого п'ятирічного сина Андрія та, на відміну від багатьох зіркових батьків, не беруть його на світські заходи.

В інтерв'ю журналу Hello! батько сімейства розповів, чому вони з дружиною приховують свого спадкоємця. За словами Максима, велику роль в цьому зіграв приклад Лізи, адже до неї з самого дитинства була прикута увага громадськості через її знаменитого тата.

"Діти важко переживають підвищену увагу - до себе, до своїх батьків. Це позбавляє безпосередності, дитинство перетворюється в роботу. Мені б хотілося зберегти безпосередність у своїй дитині. Тому я принциповий прихильник досить закритою життя", - повідомив актор.

Зараз Андрій ходить у звичайний дитячий садок, любить збирати конструктор, дивитися мультики і починає вивчати англійську мову, у чому йому активно допомагає його бабуся.

"Він чудово, логічно міркує. Непогано каже, на мій погляд, - мабуть, тому що ми з Максимом все-таки спілкуємося на хорошій російській.Андрій періодично вставляє якісь недитячі обертів - "я вважаю, що", "я не цілком згоден", це завжди зачаровує ", - цитує Максима портал" Летідор ".

Loading...