Кавказький сир за традиційними рецептами

Сир - це "огранений" форма молока, яка дбайливо зберігає всі його корисні властивості. Свого часу до цього висновку прийшли і кавказькі пращури. Склад кавказького сиру протягом століть залишається незмінним - це свіже молоко і сіль. Так зародилися традиції кавказького сироваріння.

Саме простота і натуральність харчування були запорукою здоров'я і стрункості предків. Але на дворі XXI століття, і ми повсюдно стикаємося з тим, що натуральні продукти - це скоріше виняток, ніж правило. Знайти на полицях магазинів справжнє молоко - це велика рідкість, а говорити про те, щоб варити сир в домашніх умовах і зовсім не доводиться.

Спеціально для тих, хто піклується про своє харчування, а також бажає підтримати свій імунітет в осінній період, спільно з висококласними технологами і дієтологами компанії "Умалат" було вирішено реконструювати виробництво традиційного кавказького сиру. І тепер, кожен, кому не байдуже його здоров'я, може знайти на полицях магазинів "Сир м'який Кавказький за традиційними рецептами" Умалат "". Секретів у цього сиру немає: всього лише найсвіжіше натуральне молоко і сіль.Із сучасних складових - лише обладнання та капітал знань.

Сир виготовлений за старовинною черкеської рецептурою, володіє відмінними смаковими якостями, ідеально підходить для сніданку і містить всього 240 кілокалорій.

Loading...