Сім'я Бекхемів перевершила англійську королеву

Студенти London School of Marketing провели цікаве дослідження. Вони представили "сім'ю Бекхемів" і "королеву Великобританії" в якості брендів і з'ясували, що вартість першого перевищує вартість другого, повідомляє видання People.

Так, "бренд" 89-річної королеви Великобританії Єлизавети II разом з її замками, володіннями і колекціями рідкісних творів мистецтва, згідно з їхніми підрахунками, коштує 340 мільйонів фунтів або 515 мільйонів доларів. Тоді як "бренд" сім'ї Бекхемів оцінюється в 470 мільйонів фунтів або 712 мільйонів доларів.

Справедливості заради варто помітити, що це - сумарна вартість, яка вийшла з оцінки рейтингів довіри і доходів не тільки колишнього футболіста і його дизайнера-дружини, але і їх четверо дітей - 16-річного Брукліна, 13-річного Ромео, 10-річного Круза і 4-річної Харпер. Наприклад, Ромео вже встиг попрацювати моделлю для бренду Burberry, а Бруклін набрав понад чотири мільйони передплатників в Instagram.

Ентон Домінік (Anton Dominique), директор навчального закладу, зазначив: "Бекхеми можуть рекламувати все, починаючи з дизайнерського одягу, закінчуючи кабельним телебаченням і навіть віскі". Королева такою універсальністю похвалитися не може.

Цю та іншу цікаву інформацію шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна роздрукувати або завантажити - і читати в будь-який зручний час.

Loading...