Телець - який він в шлюбі?

А після весілля ... спокій! Це найточніше визначення. Спільне життя з Тельцем прекрасна для жінок, які прагнуть до спокою і монотонної повсякденності.

**Якщо для тебе блаженний спокій - синонім рутини, союз з Тельцем тобі не підходить. У певному сенсі життя з ним можна назвати рутиною, реакції і вчинки Тельця завжди легко передбачити - постійно одне і те ж, багаторазово повторюване.** Він ходить тільки по уторованим і добре знайомим, звичним доріжках.

Телець рано відправиться на роботу, в середині дня повернеться, надіне зручні розношені тапочки і плюхнеться в улюблене крісло. Занурившись в читання улюбленої газети, він буде чекати обіду, а потім, після четвертьчасовой прогулянки, злегка вздремнет.

Вечір він завершить все в тому ж кріслі: подивиться по телевізору новини, потім фільм, постійно гризучи горішки або солоні палички. Раз в тиждень, з точністю годин, він зустрінеться з друзями, щоб за пивом зіграти в більярд або партію в бридж.

Звичайно, кожне правило має винятки. В даному випадку все залежить від асцендента твого обранця який може модифікувати загальноприйняту картину одноманітної повсякденності.

Напевно мрії твого обранця хоча б частково концентруються на тому, щоб ніхто не порушував його спокою і тиші ... Тому і ти не повинна хвилювати це сонне царство.

Loading...