Skip to main content

Скарлетт Йоханссон отримала зірку на Алеї слави Голлівуду

Скарлетт Йоханссон Голлівудська актриса Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson) обзавелася власною зіркою на знаменитій Алеї слави. Урочиста церемонія відкриття іменної зірки 27-річної Скарлетт відбулася 2 травня.

Привітати Скарлетт Йоханссон прийшли її численні шанувальники. Актриса була в прекрасному настрої - із задоволенням роздавала автографи і позувала перед фотографами.

В цей день Йоханссон супроводжував її колега по фільму "Месники" Джеремі Реннер (Jeremy Renner). Він поговорив трохи з журналістами і навіть пожартував з приводу спільної роботи зі Скарлетт: "Працювати з нею було класно. Шість місяців вона жбурляла мене, била, тупцювала на мене, витирала підлогу моїм почуттям власної гідності і самоповагою. І все це - з посмішкою на особі ".

У своїй вдячній промові Йоханссон сказала "спасибі" своїй мамі і бабусі, які також були присутні на церемонії, за те, що надихнули її стати сильною, сучасною і незалежною жінкою.

"Я вся тремчу, Розумієте, я починаю відчувати ностальгію, коли мова йде про такі речі, як іменна зірка. Це чудова традиція, і нарешті-то черга дійшла і до мене.Так, я зробила це! Ви ж знаєте, я працюю в кіноіндустрії близько 20 років. Я почала, ще будучи дитиною. І ця зірка - важливий етап в моїй кар'єрі ", - зізналася Скарлетт.