Іван Ургант відзначає 35-річчя

Російський актор, телеведучий, музикант, шоумен Іван Ургант відзначає сьогодні день народження. Йому виповнюється 35 років! Також рівно рік виповнюється його передачі "Вечірня Ургант".

"Дата дивна. Мене розчулюють люди, які святкують її так, що тріск стоїть за всіма дерев'яним будівлям Москви. Позову друзів, напою і нагодую середньої якості їжею. Щоб відразу планку дуже високо не піднімати, щоб було куди рости. Адже попереду ще 40 річчя ", - поділився своїми планами на свято з "Теленеделей" найпопулярніший і високооплачуваний телеведучий Іван Ургант.

Іван Ургант народився 16 квітня 1978 року в Ленінграді в родині акторів Андрія Львовича Урганта і Валерії Іванівни Кисельової. Його батьки розлучилися приблизно через рік після його народження, і маленький Ваня жив з мамою і вітчимом.

Ургант закінчив Санкт-Петербурзьку академію театрального мистецтва. Ще під час навчання в академії разом з Алісою Фрейндліх зіграв у виставі "Макбет". Він працював офіціантом, барменом і провідним нічних шоу під псевдонімом Жан-Мішель.

Переїхавши до Москви, Іван влаштувався на радіо, а вже потім на телебачення - на канал MTV.

Холлі Беррі на передачі "Вечірня Ургант"

На даний момент Ургант веде дві передачі - "Смак" і "Вечірній Ургант" - і займається музикою (під псевдонімом Гриша Ургант).

Loading...