MASERATI і BVLGARI демонструють чоловічу силу

Об'єднавши свої зусилля, два спекотних італійця - бренд BVLGARI і MASERATI - презентували свої новинки в рамках заходу, який пройшов 25 травня. Тут у всій красі показав себе кросовер MASERATI LEVANTE, а атмосферу створив чоловічий аромат BVLGARI MAN BLACK COLOGNE. У дуеті ці новинки підкреслять статусність чоловіки і додадуть йому ваги в суспільстві.

Як і емблема компанії MASERATI (тризуб бога Нептуна), аромат Black Cologne теж пов'язаний з римською міфологією. Парфуми присвячений історії про героя Вулкані, який вкрав вогонь у свого батька Юпітера і подарував його людям. Композиція парфуму передає палкість, сміливість, відвагу, суміш льоду і полум'я.

Створюючи BVLGARI MAN BLACK COLOGNE, я прагнув до балансу чуттєвості і елегантності. Композицію, створену з комбінації холодних і теплих відтінків, не можна назвати ординарної. У серці аромату чуттєва насолода рома оттеняется ніжними, п'янким ароматом туберози. Зустрічаючи нас цитрусовими акордами бергамота і мандарина, розкривши нам своє трепетне серце, аромат дарує нам дорогоцінні пряні ноти білого дерева і мускусу.

Альберто Моріллас

парфумер

Вражає уяву і значний флакон. Монолітний, ніби вирізаний з вулканічного каменю, він відображає протистояння матовості і блиску. Парфуми можна послухати в Іль Де Боте

Loading...