Дмитро Маліков шокував дочка несподіваним визнанням: "Ти приймальня"

В кінці січня Дмитро та Олена Малікова вдруге стали батьками. Поки дружина займається малюком, з'явилися на світ за допомогою сурогатної матері, чоловік знімає забавні відеоролики про своє життя і викладає їх в Мережу. В одному з них співак зізнався дочки: насправді вона приймальня.

Після того як Стефанія побігла до мами дізнаватися, чи правда це, Дмитро зізнався, що пожартував. "По-моєму, пранкери з мене теж нікудишній", - написав він у блозі.

"Дурість", "Я не зрозуміла", "Ну і навіщо таке говорити дитині", "Діма жарти ваші злі, навіщо?", "На старості років зайнятися нічим?", "Дурна і грубий жарт", "Переборщив", " перебір. Такими речами краще не жартувати "," А колись мені Маліков подобався. Зараз просто соромно дивитися. Як моя бабуся говорила-задерши штани поспішає за комсомолом. Мабуть старості боїться "," Сама задумка бути модним в Інста вогонь, але ось це відео не айс "," От чесно марення повний "," так Дим що то жарт не вдався ... як то неприємно різонуло ... "," жарт у тата не вдалася, скажімо так ... краще співайте, Ді а! " - критикують передплатники.

"Жартівники", "Маліков прям взагалі чіткий) тримається в тренді коли його однолітки усіма забуті", "Чи не боїтеся здатися смішним, і це так прекрасно мило і по доброму все у вас !!!!", "Зірки теж люди. А талановитим людям можна багато пробачити.Я так вважаю ", - підтримують шанувальники таланту.

Loading...