Skip to main content

Дмитро Шепелєв знайшов заміну Жанні Фріске?

Преса, з посиланням на слова Володимира Борисовича Фріске, батька Жанни Фріске, повідомляє: у Дмитра Шепелєва нові відносини. Тесть запевняє, що Оксана Степанова, особистий косметолог і подруга Жанни, постійно знаходиться в будинку телеведучого.

"Ксюша, давня знайома дочки, зараз весь час з Платоном. Коли Жанна хворіла, Ксюша за нею доглядала. І я думав, що вона близька подруга Жанни, а з'ясовується, що вона заспівала з Шепелєвим. Ксюша у нього вдома тепер постійно ... Коли Жанна померла, ми говорили Шепелеву: "Діма, синку, Жанни немає, ми тобі завжди допоможемо. Хочеш, живи з нами, хочеш, один з Платошкой. Будемо зустрічатися, будемо один одного підтримувати, хлопчика нашого разом виховувати! "А він сказав нам немає. Я так припускаю, що Ксюша попередила його, що моя дочка згасає, тому Шепелєв взяв Платона і відвіз. Після цього з нашого будинку зникла і Ксюша. чесно кажучи, не знаю, якого роду у Ксюши відносини з Шепелєвим. Цілком можливо, що там щось особисте ", - цитує Володимира Борисовича сайт" Комсомольської правди ".

Оксана Степанова навідріз відмовилася спілкуватися з пресою.

З тих пір, як Жанна померла, пройшло п'ять місяців.Як ви вважаєте, чи має право вдівець на особисте життя?

Цю та інші новини з життя зірок шукайте на сторінках нашого PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати і читати в будь-який зручний час.