Микола Басков взяв участь у благодійній акції

Пару годин тому в Instagram відомого виконавця Миколи Баскова з'явилася фотографія, на якій співак постав в образі веселого клоуна. "Сьогодні був в дитячій онкологічній лікарні міста Балашихи і дуже хотілося внести позитиву і підтримати дітлахів та їхніх батьків !!! Сподіваюся у мене вийшло і якнайшвидшого всім одужання", - відзвітував він.

Кожен з нас може взяти приклад з Миколи і повеселити діточок. Так, наприклад, в Томську є "Школа лікарняних клоунів", набір учнів до якої пройде вже 1 листопада. У ній викладають дитячу психологію, вчать згортати фігури з повітряних кульок і робити фокуси, щоб радувати дітей, які перебувають в лікарні.

У Москві і ряді інших міст також існують подібні школи, в яких навчають вирішили змінити професію людей роботі з важкохворими дітьми. Учні столичного закладу, наприклад, проходять кілька серій тренінгів та майстер-класів, в які входять заняття з акторської майстерності, моделювання, розвитку мовлення, санітарним та медичним початковим знанням.

Завдяки все більшої поширеності цієї професії в світі, люди, які обрали цей шлях, беруть участь в майстер-класах, їздять на стажування в інших країнах.

Цю та інші цікаві новини шукайте на нашому сайті і на сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати і читати в будь-який зручний час.

Loading...