Skip to main content

Син Сильвестра Сталлоне знайдений мертвим

13 липня син відомого американського актора Сильвестра Сталлоне (Sylvester Stallone) Сейдж Сталлоне (Sage Stallone) знайдений мертвим в своєму будинку в Голлівуді.

Смерть 36-річного Сейджа Сталлоне підтвердили його адвокати. Слідів злому в будинку загиблого не виявлено. Поліція не розглядає версії суїциду і вбивства. New York Daily News повідомляє, що вже відомі перші результати розтину - це був нещасний випадок. Біля тіла Сейджа виявлені таблетки, випадкове передозування якими могла викликати серцевий напад або інсульт і смерть.

Остаточна причина смерті буде названа приблизно через 6 тижнів.

Додається, що за 17 годин до того, як Сталлоне був знайдений, його сторінка в соціальній мережі Facebook була активна.

Сейдж Сталлоне був життєрадісним і захопленим своєю професією людиною. В особистому житті у нього теж все було відмінно - на цьому тижні повинна була відбутися його весілля. Джордж Браунштейн (George Braunstein), адвокат покійного, розповів, що останній раз, коли він бачив Сейджа, той натхненно розповідав про свої плани на весілля.

Сильвестр і Сейдж Сталлоне у фільмі "Роккі 5" / nydailynews.com

Сейдж Сталлоне - старший син Сильвестра від шлюбу з Сашею Зак.Він знімався зі своїм знаменитим батьком у фільмах "Роккі 5" і "Денне світло".