Skip to main content

Тетяна Навка показала красуню дочка і привітала її з днем ​​народження

З кожним роком Саша Жулина, дочка колишньої фігуристки Тетяни Навки, стає все красивішою. Сьогодні горда мама опублікувала її новий портрет, присвятивши дівчині теплі слова на честь дня її народження.

"Любов моя, з Днем Народження! Спасибі Всевишньому, що подарував мені тебе, 17 років тому! Не дивлячись на те, що буваю строга і вимоглива до тебе, знай, я завжди впевнена в тобі і пишаюся тобою! Спасибі тобі, що мудра не по віку, що ніколи не даєш приводу мені червоніти за тебе, що завжди чесна і вірна своєму слову !!! Просто йди вперед, ніколи не зупиняйся, а я завжди буду поруч! Ти сильна, розумна, мудра, чесна, справедлива, в тебе все вийде! Будь щаслива мій ангел! ", - написала Тетяна.

"Красива дівчинка! На маму схожа) з днем ​​народження !!!", "Як на тата схожа!", "Порода видно!", "Вітаю вас обох !!!", "Яка гарна! Сімейного благополуччя вашої сім'ї", - захопилися передплатники.

Саша народилася в шлюбі Тетяни з тренером з фігурного катання Олександром Жуліним. Дівчинка і правда дуже нагадує батька.

Вона захоплюється співом і домоглася в цьому певних успіхів, виступає під псевдонімом Алексія і навіть вже випустила власний кліп.Крім цього, вона багато уваги приділяє навчанню, адже попереду у неї - повна успіхів життя.

Приєднуємося до привітань і бажаємо Сашкові всього найкращого.