Шпалери для робочого столу від Passion.ru: листопад 2011

Останні осінні дні продовжують радувати яскравими фарбами. Але зима вже не за горами і часом то тут, то там зривається перший сніжок. І якщо вдень ще трохи пригріває осіннє сонечко, то вже вночі настають перші зимові заморозки.

Листопад - сезон простудних захворювань і вірусних інфекцій. Не забудьте подбати про своє здоров'я і зміцнити імунітет. Погода стає холодніше, тому підбираючи гардероб для походу на роботу і прогулянок на вулиці, слід віддати перевагу більш _теплим речам._А ось до вибору _домашнього одягу_следует теж підходити з особливою увагою. Адже вас будуть бачити найближчі для вас люди!

У вас видалося кілька вільних годин і ви не знаєте, як провести вечір? НЕ пропустіть найцікавіші події листопада. Дивіться кінопрем'єри, ходите на виставки і концерти разом з друзями і коханим ... А якщо ви запланували відпустку - вибирайте відпочинок без проблем з візами!

Любителям усамітнитися на затишній канапці з книжкою, пропонуємо зробити ваш будинок більш затишним і теплим і підібрати камін для вечірніх посиденьок.

Будь-яка подія буде приємним та незабутнім, якщо ви заплануєте його з нашими ексклюзивними шпалерами (wallpaper) від ellkar.com!

Loading...