Дмитро Маліков розповів про сварки з дочкою

Ідилічні картинки з красунею-дочкою, які час від часу публікує у своєму блозі Дмитро Маліков, кожен збирають масу захоплених відгуків. Але в сім'ї музиканта іноді спалахують неабиякі суперечки. В одному з недавніх інтерв'ю популярний співак розповів пресі, як виховує Стефанію і чому не затвердив її на головну роль у виставі "Перевернути гру".

"Моїм батькам зі мною, звичайно, було куди легше. У той час саме вони були для мене головним джерелом інформації. Як батько я вибрав для себе таку позицію: ні в якому разі не вчити в повчальної формі:" Це правильно, тому що я так сказав, і по-іншому бути не може ". наприклад, зі Стехою ми часто сперечаємося, але в підсумку завжди приходимо до згоди. Адже я розумію, що діти не зобов'язані слухатися абсолютно в усьому. Інакше як вони виростуть самостійними особистостями?" , - розповів репортерам журналу Hello! турботливий батько.

Батьки схвалили вибір дівчини, коли встала мова про офіційне бойфпенде.

Дімі і Стеха завжди є про що поговорити: 46-річний музикант, одна з легенд 90-х, стежить за сучасною молодіжною культурою. Однак дівчині не доводиться розраховувати на поблажки розуміє батька.Через те, що батько вважає освіту спадкоємиці найважливішим зараз, він не дав Стефанії зіграти головну роль у виставі "Перевернути гру".

Loading...