Skip to main content

Тетяна Навка розповіла, як виховати щасливих дочок

Три роки тому відома фігуристка Тетяна Навка стала мамою вдруге, подарувавши Дмитру Пєскова чарівну дочку Надю. У своєму блозі вона регулярно публікує фотографії та відеоролики з нею. Малятко займається музикою, малюванням, плаванням, ходить на гімнастику, вчиться читати.

Нещодавно турботлива мама віддала спадкоємицю в спортивний клуб.

Навка навантажує дитину активностями з певною метою. І це не спортивна кар'єра.

Шлях до щастя полягає в щоденних перемогах над собою, впевнені Тетяна і Дмитро. "Я переконана, що дитині з дитинства потрібно прищеплювати любов до праці", - зізналася мама, яка веде активний спосіб життя. У цьому благому почині їй допомагає няня малятка.

Старша дочка Тетяни, Саша Жулина, вже зовсім доросла, і на її прикладі ми можемо оцінити ефективність такого виховання. 17-річна дівчина займається творчістю, записує пісні та відеокліпи.

Незважаючи на американське громадянство, Саша проводить досить багато часу з мамою і сестрою. Не так давно сімейство відпочивало у моря і разом навчалося ліпити равіолі. Правда, Наді це поки було не так цікаво.

Ідеї ​​віддати дівчинку в професійний спорт у зоряної пари немає. Тетяна водить Надю на репетиції своїх шоу, малятко вміє триматися на ковзанах.Однак поки Навка планує залучати її тільки до своїх виступів.