Ксенія Бородіна показала нові фото дочок

Популярна телеведуча Ксенія Бородіна опублікувала фотографію своїх дочок. Правда особа молодшої - Теони, Ксенія, як і раніше, вважала за краще приховати від публіки. На фото старша донька телеведучої Маруся тримає на руках молодшу, якій немає ще й року. За словами мами, Маруся зі зворушливою ніжністю і турботою ставиться до молодшої сестрички.

"Мару, як старша сестра, все терпить, возиться з молодшою, обожнює її, а Тея побачивши сестри, сміється в голос. До речі, коли ми залишаємося одні, вночі Мару теж встає і допомагає годувати. Дуже доросла дитина моя старша!".

Фотографією Теони поділився і батько малятка Курбан Омаров, який опублікував знімок, на якому Тея і його діти відображені на кухні в заміському будинку, що стало підтвердженням того, що в сім'ї бізнесмена і телеведучої намітилися зміни на краще.


Передплатники висловили своє схвалення і радість за пару, яка, незважаючи ні на що, намагається зберегти сім'ю: "Ви помирилися ?!", "Рада за вас !!!", "Бережіть один одного і більше не розлучайтеся"!

Особливих компліментів була удостоєна дочка Ксенії Маруся, яка так зворушливо піклується про свою молодшу сестричку: "Дуже хороша у вас Маруся, скромна, добра! Дай Бог,щоб вона такою по життю була, зараз це рідкість серед дітей! Добре вихована "," У Мару бездонні очі! Приголомшливі дівчинки ".

Loading...