Змінилася Олену Ісінбаєва переплутали з Катериною Варнавою

Шанувальники легендарної спортсменки Олени Ісінбаєвої давно помітили: їхня улюблениця помітно покращала, ставши мамою. Олімпійська чемпіонка стала частіше експериментувати зі стилем. Сьогодні вона похвалилася новою укладанням і умов, що змінилися кольором волосся.

"Як вам моя нова зачіска?", - кокетує зірка.

"Супер!", "Вогонь!", "Дуже красиво !!!", "Дуже стильна !!! Клас !!!!!", "Найкрасивіша жінка в світі", "Прям, несподівано!)) Прикольно і симпатично !)) "," Олена, дуже йде !!! Трансформації дуже освіжити вас! "," Не дуже вас більше йде чорний колір я вас люблю, ви клас щастя вам "," Ох, а губи теж нові або просто так склалося ... взагалі незвично, звичайно. Олена неймовірна красуня, а тут якийсь образ ... стандартний "," Два різних людини просто, нічого спільного з Оленою Ісінбаєвої "," Не впізнати "," Якщо чесно не впізнав! "," Ви це, Олена? ", - обговорюють образ фоловерів.

"Леночка на Варнаву схожа))))", "Варнава! ...)))))", "Прикольно! Але спочатку я подумала, що це фото Каті Варнава", "Свеженько! А спочатку я подумала, що Варнава робить у мене в стрічці)) "," Стала схожа на Варнаву) "," Я думала, що це Катя Варнава))) 3 рази поверталася до імені)))) не вірила очам))) ", - зазначають вони.

Ще, на думку передплатників, Олена стала нагадувати Джулію Робертс, Жанну Бадоєву, Олену Водонаєву і Сандру Баллок.

Loading...