Skip to main content

Відвари трав, лід і яблучний оцет: Інна Малікова, Глюк'оZa і інші зірки розповіли про незвичайних секрети краси

Очищення, тонізація, зволоження - багато актриси і співачки незмінно дотримуються цього правила, щоб зберегти здоров'я і тонус шкіри. Але іноді їхні відповіді на прохання поділитися секретами краси виявляються досить незвичайними.

Так, 30-річна співачка Глюк'оZa кожен день користується засобами з пілінгу частинками (косметологи попереджають, що це підходить не будь-якої шкірі), а вранці робить гімнастику для особи.

40-річна співачка Інна Малікова вважає секретом своєї краси очищаючі чаї і смузі. Вона намагається частіше бувати в лазні, відвідування якої також позначається на стані шкіри.

36-річна телеведуча і бізнесвумен Катерина Гордон слід рецептами краси своєї бабусі. "Якщо взяти один м'ясистий листочок алое, зробити з нього кашку за допомогою блендера, додати ложку меду і яєчний жовток, вийде прекрасна живильна маска для волосся. Щоранку я вмиваюся водою з додаванням молока, як робила Клеопатра. А взагалі, перший б'юті-ритуал , який я здійснюю вранці, - цілу дітей. Нічого прекраснішого в світі годі й чекати ", - зізналася вона в розмові з редактором WMJ.

Співачка Юліанна Караулова протирає обличчя кубиками льоду з заваренной замороженої ромашкою, її колега Тетяна Котова використовує яблучний оцет і льняне масло для блиску волосся.Подробиці читайте в ексклюзивному інтерв'ю.