Час магії! У салонах манікюру та педикюру "Пальчики" з'явився новий spa-догляд

Існує легенда, згідно з якою одна жінка на ім'я Донна Роза любила ворожити і завжди залишалася молодою і красивою. До неї приходили дами різного віку і різних станів за любов'ю і красою.

Одна з цих відвідувачок дізналася секретний рецепт краси та молодості і донесла його до наших днів. На той рецепт і секретний, що про нього ніхто не знає. Відомі тільки три інгредієнти щастя - свіжі червоні троянди, бризки ігристого і трохи чарівництва.

Відчути себе частиною магічного ритуалу ви зможете на процедурі "Rosarium". Для початку вам очистять шкіру скрабом з квітковим ароматом і маслом ши. Потім приготують маску, що виводить токсини, з масажним маслом. Вона живить, зволожує і покращує колір шкіри, тому що в її складі є масла авокадо, макадамії, кукурудзи, амінокислоти, а ще вітаміни А, С, D і Е. Ритуал молодості завершиться оксамитовим кремом, який відновлює і живить шкіру. Найголовніше, під час процедури майстер запропонує вам чарівні пелюстки. І, витягши один, ви зможете дізнатися, коли ви знайдете свою любов.

Не забувайте і про приємний бонус. З 1 березня по 30 квітня ви можете взяти участь в акції: збирайте наклейки в спеціальні карти за процедуру "Rosarium" і покриття гель-лаком - і отримуйте подарунки в стилі Disney.

Як повторити: манікюр Джіджі Хадід

Loading...