Олена Водонаєва і чоловік її мрії поділилися ніжними фотографіями з РАГСу

Сьогодні популярна телеведуча Олена Водонаєва і її обранець Олексій Комов, він же ді-джей Косинус, відвідали один з пітерських РАГСів. Пара не стала приховувати цю подію, більш того - закохані щосили ділилися ніжними фотографіями в розділі "сторіз" своїх блогів в Instagram.

Вечір напередодні важливої ​​події недавно повернулася з романтичної подорожі пара провела в поїзді, ранок вони зустріли за здоровим сніданком, а пізніше - вирушили в Палац Одруження №1, де пред'явили документи, а потім - спустилися по осипаний рожевими пелюстками сходами.

Судячи з поряд, який Олена вибрала для відповідального заходу, весілля ще попереду. "До осені я на питання не відповідаю. Хоча і так вже все зрозуміло", - писала Водонаєва в своєму блозі.

Шанувальники вітають пару з важливою подією в їхньому житті.

Напередодні, на заздрість всім, телеведуча поділилася відеороликом, на якій вся кімната заставлена ​​обожненими нею півоніями. Ймовірно, цим красивим жестом зачарований чоловік вирішив закарбувати в пам'яті важливий для них обох день.

Про новий роман Олени шанувальники дізналися лише місяць тому. "Моє дуже заповітне і бажане ще з 13 року нарешті збулося 1 травня в цьому році",- розповідала вона: екс-учасниця "Дому-2" зізнавалася, що Олексій завжди був одним з найсексуальніших для неї чоловіків.

Loading...