Новий кліп Леді ГаГа б'є всі мислимі рекорди

Провокаційне відео Леді ГаГа на нову пісню стало справжнім хітом в Інтернеті. Такого успіху в історії музичної індустрії не було ще ні в одній зірки.

9 червня Леді ГаГа представила свій новий кліп на пісню "Alejandro". За добу його переглянули понад 8 мільйонів чоловік. При цьому з кожною годиною кількість переглядів збільшується на кілька сотень тисяч.

Пісня "Alejandro" увійшла в альбом Леді ГаГа 2009 року "The Fame Monster". А ось кліп зняли тільки зараз. Над відео, тривалість якого майже 9 хвилин, працював відомий фотограф Стів Кляйн.

Багато шанувальників музики відзначили, що цей кліп знято в стилі "Vogue" Мадонни. Проводять паралелі і з іншими відомими виконавцями. Дійсно, і сама пісня, і відео залишає відчуття дежа-вю, однак його популярність від цього не зменшується, а тільки зростає, причому з кожною секундою.

ГаГа постає в образі епатажної монашки, яку оточують представники секс-меншин. Імітація оргії з геями, символіка ілюмінатів, сміливе поведінку співачки в образі черниці викликали неоднозначну реакцію глядачів. Леді ГаГа ризикує накликати на себе таке ж обурення католиків, яке вже багато років переслідує Мадонну.Поп-королева також часто вельми неординарно експериментує зі своїми образами.

Loading...