Хайден Панеттьєрі страждала від післяпологової депресії

Трохи менше року тому наречена 39-річного українського боксера Володимира Кличка подарувала йому дитину. Дівчинку назвали Кайей Євдокією. Під час вагітності Хайден сильно поправилася, але це було не єдиною неприємністю, пов'язаної з материнством. Днями в ході інтерв'ю для видання Us Weekly актриса зізналася, що страждала від післяпологової депресії.

"Я знаю, що таке післяродова депресія. Дами, ви не самотні, і ви не зійшли з розуму", - заявила Хайден.

"До пологів я важила 50 кілограмів. Після - 69,5 - при зростанні 1.52", - додала вона.

Нагадаємо, що Хайден і Володимир зустрічаються з 2009 року. Влітку 2013 року вони оголосили про заручини, а в травні 2014 з'явилися повідомлення про те, що Хайден вагітна первістком. Дівчинка народилася 4 грудня в одній з клінік США.

Пара повинна була одружитися 24 серпня - в День незалежності України - але торжество було відкладено на невизначений термін. "Поки в Україні йде війна, питання з весіллям неактуальний. Звичайно, можна провести церемонію, все можна, але у багатьох людей, яких ми хочемо запросити, зараз є набагато важливіші турботи. Поки на моїй батьківщині немає світу, ми наше весілля відкладемо" , - прокоментував своє рішення чоловік.

А ви вже пізнали щастя материнства? Або тільки плануєте? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи готові ви стати батьками.

Loading...