Настасья Самбурська прокоментувала конфлікт з Ольгою Бузової: "До сих пір іноді плачу"

Сьогодні популярна актриса Настасья Самбурська стала гостею шоу "Вечірній Ургант". Її супроводжував колега по спектаклю "Салемські Відьми" Володимир Яглич.

Актори розповіли про свої емоції, пов'язаних з прем'єрою в їхньому театрі. Для Володимира це довгоочікуване повернення на підмостки, адже останнім часом він був зайнятий в основному у фільмах і серіалах. Не обійшлося і без питань про Instagram і Ольгу Бузову.

Іван зізнався, що давно стежить за творчістю Настасії і пам'ятає її небувалу популярність в цій соціальній мережі. Але в зв'язку з розлученням Ольги Бузової та Дмитра Тарасова орієнтири змістилися - і тепер все більше користувачів стежить за життям колишньої ведучої "Дому-2".

На запитання ведучого про те, як сама актриса відреагувала на цю подію, Самбурська відповіла: "Траур триденний був, до сих пір іноді плачу, прокидаюся в холодному поту - як же так". "Нам стає тісно в одному Інстаграме", - зазначила вона, на що Ургант подав ідею створити нову соцмережу для Ольги. Настасья запропонувала назвати її "бузограм".

Мова зайшла і про спортивні захоплення актриси. З'ясувалося, що інтерес до єдиноборств виник у неї не просто так: в школі Настасья відчайдушно билася з хлопцями. "Я ламала олов'яні кільця про особи", - шокувала вона присутніх.

Здається, Ользі варто бути акуратніше.

Loading...