Тетяна Волосожар і Максим Траньков готуються до весілля, не припиняючи тренувань

На відкритому тренуванні групи Ніни Мозер, яка відбулася в середу в Москві, дворазові олімпійські чемпіони Сочі в парному катанні Тетяна Волосожар і Максим Траньков показали свої нові програми. Вони знаходяться у відмінній спортивній формі, незважаючи на те, що на наступному тижні, 18 серпня, відбудеться їхнє весілля. У майбутньому сезоні вони повернуться на змагальний лід після перерви майже в півтора року, повідомляє видання "Газета.ru".

Тетяна і Максим цілком пропустили минулий сезон через проблеми зі здоров'ям і труднощів з пошуком нової мотивації. У новому вони залишили для своїх програм вибрані для них теми: "Боллівуд" (композиція "Nagada Sang Dhol") і "Дракулу" (музичні теми зі знаменитого фільму Френсіса Форда Копполи і "Ван Хельсинг").

Що стосується майбутнього одруження, то фігуристи вже вжилися в ролі публічних людей і спокійно сприймають ажіотаж з цього приводу. Максим поводиться як типовий наречений і з посмішкою зазначає, що підготовка до весілля - це "більше жіноча справа".

Медового місяця у пари не буде. "Ми відпочивали весь минулий рік і наїздилися в відпустки запас", - посміхається Тетяна. Чергова тренування запланована мало не на наступний день після весілля.

ellkar.com бажає зірок красивою весілля, щасливого спільного життя і нових перемог.

Loading...