Skip to main content

Юна дружина Івана Краско визнала свої помилки

На початку вересня в одному із РАГСів міста Санкт-Петербурга поєднувалися законним шлюбом 84-річний актор Іван Краско і 24-річна актриса Наталя Шавель. Різниця в 60 років викликала масу обговорень, особливо категоричні громадяни назвали Івана старим, які займаються розбещенням малолітніх.

Однак в недавньому інтерв'ю молода дружина зізналася, що Краско - не перший дорослий чоловік в її житті. Перед тим, як познайомитися з Іваном, вона вже встигла побувати замужем за чоловіком, який був на 20 років старшим за неї, правда цей шлюб не був зафіксований офіційно. З Ігорем, так звали дорослого обранця Наталії, вони були справжньою родиною, жили разом з його дітьми, до них часто заходила його законна дружина, з якою він не розлучався. За професією Ігор був музикантом, і як багато творчих людей, незабаром залишив Наталю, повідомляє сайт "Комсомольская правда".

"Напевно, зараз я б багатьох своїх помилок не повторила, але попередні стосунки дали мені досвід, мудрість, знання життя і сімейних відносин. Мені багато хто говорить, що я ніби старшою за свої роки. Я здатна зрозуміти і оцінити таку людину. Мій чоловік - самий розумний, чесний, благородний, талановитий.Іншого такого на світі немає ", - зізналася Наташа пресі.

Цю та інші новини з життя зірок шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу.