Футболіст Алан Дзагоєв одружився

Одним завидною холостяком стало менше. У минулі вихідні зірка російського футболу 22-річний Алан Дзагоєв одружився.

Півзахисник ПФК ЦСКА Алан Дзагоєв, який на минулому Євро-2012 в складі Росії з футболу став одним з кращих бомбардирів турніру, одружився на своїй дівчині. Обраниця Алана - 25-річна Зарема Абаєва - танцівниця московського ансамблю "Аланія", але за освітою Зарема юрист, вона закінчила Московську юридичну академію ім. Кутафина.

Пара розписалася 7 липня Тверському ЗАГСі міста Москви о 15.00 за московським часом. У РАГСі присутні не так багато гостей - в основному друзі Зареми і Алана. А ввечері в шикарному бенкетному залі ресторану зібралося близько 800 гостей, щоб привітати молодих. весілля грали кілька днів, спочатку в Москві, а потім на батьківщині нареченої - у Владикавказі.

На церемонії одруження Зарема була в білосніжному традиційному осетинському вбранні. Алан віддав перевагу надіти строгий чорний чоловічий костюм, повідомляють російські ЗМІ.

За підсумками опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки Алан Дзагоєв був визнаний кращим футболістом російської збірної на Євро-2012.Після блискучої гри на чемпіонаті подає надії футболістом зацікавилися провідні клуби Європи.

Loading...