Skip to main content

Чоловік Хайді Клум вже цілується з іншою

Сил і Дельта Гудрем Супермодель Хайді Клум (Heidi Klum) і співак Сіл (Seal) розлучаються. Подружжя намагалося зберегти шлюб, проте їм це не вдалося. Втім, вони не сильно переживають. Принаймні не уникають папараці і посміхаються на публіці. А Сил вже відкрито демонструє, що готовий до нових відносин.

На церемонії Logie Awards 2012 у Мельбурні 49-річний Сил зустрів свою знайому - австралійську співачку Дельту Гудрем (Delta Goodrem). Музиканти обмінялися дуже теплим вітанням- обнялися, Сил поцілував дівчину в щоку і під час подальшої розмови тримав її за руку.

До речі, 27-річна Дельта, як і Сил, теж недавно розлучилася зі своєю другою половинкою, американським співаком Ніком Джонасом (Nick Jonas).

Втім, Хайді теж не витрачає час даремно. З чуток, вона зустрічається із зіркою німецького телебачення Томасом Хайо (Thomas Hayo). В Інтернеті з'явилися спільні знімки Клум і Хайо на пікніку. Now magazine пише, що Сил був у нестямі від люті, коли побачив ці фотографії. "Вони домовилися не починати нові стосунки, поки шлюборозлучний процес не буде завершений", - пише видання.

Модель же запевняє, що вони з Томасом просто друзі, але Сила це все одно не влаштовує. Він упевнений, що диму без вогню не буває.