Нова колекція ARTISTRY: оточи себе витонченістю!

Косметичний бренд ARTISTRY і всесвітньо відомий дизайнер макіяжу Іцукі розробили дивно гармонійну сезонну колекцію макіяжу "Lavish in Cashmere / Розкіш кашеміру".

Джерелом натхнення для нової колекції став жіночний і елегантний стиль 1950-х років, однак все новинки - тіні, рум'яна і помада - відображають найактуальніші модні тренди сезону осінь-зима 2011/2012.

Дизайнер Іцукі вибрала для нової колекції ARTISTRY "Lavish in Cashmere" природні відтінки: граната, міді, сірого каменю, а також рожеві і бежеві тони. Кожен відтінок розроблений спеціально для ARTISTRY таким чином, що він може легко поєднуватися з будь-яким іншим відтінком колекції, і підійде абсолютно для будь-якого кольору обличчя.

Завдяки нюансам текстури відтінки нової колекції змінюють свою інтенсивність: від легкого напівпрозорого до насиченого і глибокого. Таке розшарування квітів дає ще більше можливостей для створення модних образів.

Неймовірну жіночність і шарм колекції надають спеціальні мікрочастинки - вони додають легке мерехтіння і тонке світіння.

Колекція ARTISTRY "Lavish in Cashmere" представлена ​​в 2-ух палітрах: Cocoa Brown / Кокос і Heathered Grey / Верес, в кожну з яких входять рум'яна, потрійні тіні, губна помада, а також набір кистей.

Loading...