Щастя Кеті Перрі та Орландо Блума затьмарюють кішки

31-річна співачка Кеті Перрі (Katy Perry) вже перевезла майже всі свої речі в особняк свого коханого 39-річного актора Орландо Блума (Orlando Bloom), про це повідомляє портал eonline.com. У розпорядженні співачки, крім загальних апартаментів, особиста ванна кімната і простора гардеробна для зберігання численних нарядів.

Кеті дуже рада своєму переїзду, але її щастя затьмарює той факт, що улюблениці співачки - кішки Кітті і Крісті залишилися вдома. Орландо воліє собак, в його будинку живуть кілька псів, які навряд чи захочуть подружитися з кішками Перрі.

Кеті була змушена залишити кішок вдома, під наглядом спеціально найнятої котячої няні, але дівчина дуже сумує за своїм вихованцям і все ще не полишає ідею знайти вихід із ситуації.

Нещодавно пара пройшла невелике випробування на міцність, після того, як в Мережі з'явилися знімки голого Орландо відпочинку в Італії. Кеті і Орландо купалися, засмагали і плавали на дошках для сьорфа при цьому актор був повністю оголений.

Знімки стали мемом в Мережі і викликали глузування користувачів, який вдосталь потішалися над актором, роблячи всілякі фотоколажі. Кеті відчувала себе вкрай ніяково, коли її нареченого обговорювали мільйони користувачів соцмереж, та й сам Орландо, схоже, не очікував такої реакції.

Loading...