Skip to main content

Дружина Тома Хенкса перемогла рак

У квітні американська актриса і продюсер Ріта Вілсон перенесла операцію з видалення молочних залоз. Причиною тому послужив страшний діагноз - рак грудей. Їй потрібно було тривале лікування. І ось, днями, жінка повідомила, що повністю позбулася хвороби.

"Я вільна від раку! Я на 100% здорова", - заявила вона в середу на сніданку Women in Entertainment, організованому Hollywood's Reporter.

Раніше жінка зізнавалася, що вона дуже вдячна за любов і підтримку чоловікові, відомому актору Тому Хенксу, а також друзям, членам сім'ї, лікарям, які врятували їй життя. "Я взяла відпустку, щоб вирішити цю проблему. Минулого тижня мені зробили двосторонню мастектомію і операцію по відновленню грудей через діагноз" инвазивная вогнищева карцинома ". Зараз я проходжу реабілітацію, прогнози хороші. Чому? Тому що ми виявили хворобу на ранній стадії , у мене чудові лікарі, які провели справжній консиліум ", - розповідала вона виданню People.

"Я відчуваю себе дуже везучою. Одна з причин, чому я хочу розповісти про це всім - я хочу показати людям, що маючи рак, можна продовжувати займатися тим, що любиш. І це не вирок, як ми звикли вважати", - підсумувала Рита .

А ви давно були у лікаря? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, як ви ставитеся до власного здоров'я.