Кличко і Панеттьєрі показали фотографію дочки

Вчора 38-річний боксер Володимир Кличко (Wladimir Klitschko) і його 25-річна наречена, американська актриса Хайден Панеттьєрі (Hayden Panettiere) розповіли журналу People про проблеми, з якими вони зіткнулися в зв'язку з народженням дитини і показали публіці свою дочку, Кайю Євдокію ( Kaya Evdokia).

Не секрет, що за час вагітності молода жінка сильно поправилася - настільки, що в повній мадам часом було складно впізнати тендітну дівчину, якою вона була перед пологами. Але Хайден взяла себе в руки і хорошими темпами приходить в колишню форму. "Я намагаюся зрозуміти, що вагітність зробила з моєю фігурою. Від чого я зможу позбутися, а що залишиться назавжди".

Вагітність далася мініатюрної панночці нелегко: "Я відчуваю себе 80-річної старою, коли намагаюся спуститися по сходах. Заспокойте мене, що це тимчасово!"

Не можна недооцінювати роль бабусі: "Після того, як мама Влада забрала нашу дочку на одну ніч, вона виглядала так, ніби не стулила очей ні на хвилину, зате мені вдалося нарешті виспатися", - посміхається Хайді.

В іншому вона, звичайно ж, щаслива. Називає малятко "солодкої дівчинкою" і, як і всі мами, вважає її найкрасивішою.

А ви вже пізнали щастя материнства? Або тільки плануєте? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи готові ви стати батьками.

Loading...