Skip to main content

Ідеальний чоловік: любить життя і секс

Інститут вивчення громадської думки "Ipsos" провів дослідження під назвою "Секс і сучасний чоловік" за участю 8500 чоловіків у віці 18-75 років з 9 країн світу. Виявилося що "справжній сучасний" чоловік любить життя і секс.

За результатами опитування був складений портрет ідеального чоловіка.

Він - зовсім італійський мачо, а _ vitalsexual _. Дуже життєлюбний, сексуальний, пристрасний, але в той же час ніжний, чуттєвий, практичний реаліст. У нього теж є проблеми і слабкості. Він уважний до почуттів і потреб коханої, але все ж допускає, що може втомитися від сімейного життя.

Згідно з даними того ж дослідження, найбільше таких чоловіків живе в Бразилії. Там 63% сильної статі виявилися представниками vitalsexual. Друге місце зайняла Італія (55%).

А ось французи і англійці значно далекі від чоловічого ідеалу. Кожен 5-ий француз надає мало значення сексу, в Італії таких всього 4%. 96% італійців вважають секс найважливішою частиною життя. У Франції та Великобританії цей показник найнижчий - 77%.

В опитуванні взяли участь чоловіки з Франції, Німеччини, Іспанії, Швеції та Великобританії, Бразилії, Канади та Мексики.