Skip to main content

Бабусі все більше часу проводять з онуками

Дуже часто сучасним молодим мамам доводиться раніше виходити на роботу з декретної відпустки і вдаватися до сторонньої допомоги у вихованні своїх маленьких дітей. Більш заможні сім'ї можуть дозволити собі няню, але в цілях економії багато мам просять бабусь допомогти їм в цьому.

Опитування 1500 бабусь і дідусів, фахівці прийшли до висновку, що 12% людей старшого покоління проводять більше 40 годин на тиждень, доглядаючи за своїми онуками. 20% опитаних беруть на себе турботу про трьох і більше дітей.

"Сучасні бабусі і дідусі - це секретне паливо, на якому працює економіка сім'ї. В даний час молодим сім'ям дуже важко встати на ноги і оплачувати всі ці нескінченні рахунки, якщо їм не допоможуть їх батьки", - говорить один з дослідників.

9 з 10 літніх людей, які сидять зі своїми внуками, виступили з пропозицією знизити податки для молодих сімей та збільшити дитячу допомогу і допомогу по догляду за дитиною. Це дозволить мамам самим виховувати своїх дітей до того, як вони підуть в дитячий сад.

Інші бабусі і дідусі висловилися з приводу того, щоб їм самим надали фінансову підтримку і можливість допомогти у вихованні онуків.Вони вважають, що ніхто не зможе доглядати за онуками краще, ніж рідна людина.