Skip to main content

Ляйсан Утяшева випадково показала обличчя дворічної дочки Софії

Гімнастка Ляйсан Утяшева і шоумен Павло Воля приховують обличчя своїх дітей. Пара пояснює це тим, що вони не бажають порушувати права своїх спадкоємців: коли Роберт і Софія виростуть, вони будуть самі вирішувати, які фотографії публікувати і де. А поки зірки публікують тільки ті фото, на яких малюки сфотографовані зі спини.

У травні цього року їх дочки Софії виповниться три роки, малятко росте дуже рухомий дівчинкою, і передплатники не втрачають надії побачити її личко в рідкісних відеороликах, якими ділиться зіркова мама. Цього разу їм вдалося це зробити.

У короткому відео, яке Ляйсан опублікувала в розділі "сторіз" Instagram, Софія відображена в пишній спідничці і з стрічкою. "Гімнастка ????", - підписала Ляйсан. Уважні передплатники розгледіли профіль дівчинки.

На жаль, риси обличчя побачити неможливо: мама зупинила запис на "найцікавішому місці". Але це вселило в фанатів спортсменки надію.

Особа сина Ляйсан випадково "розсекретила" в одному з відеороликів влітку 2017 року, коли йому вже виповнилося чотири рочки. Фоловерів вирішили, що хлопчик дуже схожий на маму. У травні цього року йому виповниться п'ять:

Акаунти у соціальних мережах у дітей Павла Волі і Ляйсан Утяшева, за визнанням батьків, з'являться, коли ті досягнуть повноліття або хоча б 12 років.