Вілл Сміт не збирається балотуватися в президенти

На цьому тижні іноземні та російські ЗМІ обговорювали намір актора і музиканта Уїлла Сміта спробувати себе в ролі президента Сполучених Штатів Америки. Однак в недавньому інтерв'ю артист повідомив, що у нього немає ніяких планів щодо Білого Дому.

У середу на прем'єрі фільму "Струс" (Concussion) в Нью-Йорку він відповів на пряме запитання журналістів Entertainment Tonight: "Насправді це був жарт".

Нагадаємо, що ці чутки були викликані висловлюваннями Уїлла в ході інтерв'ю на каналі CBS. Коли телеведучий заговорив з ним про політику, актор сказав: "Якщо люди продовжать говорити всі ці божевільні речі про мусульман і зведення стіни навколо країни, які я раз по раз чую в новинах - клянусь, я подамся в політику". Так чоловік відреагував на фашистські гасла одного з претендентів, Дональда Трампа (Donald Trump). Пізніше він додав: "Я маю намір стати президентом. А що ще робити? Ну правда!"

З огляду на, що він допускав висловлювання на політичні теми ще в листопаді, преса зробила висновок, що актор може стати одним з претендентів на високий пост.

Також про бажання балотуватися в президенти заявляли актриса Ліндсі Лохан і репер Каньє Уест.

Цю та інші цікаві новини з життя зірок шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу.

Loading...