Skip to main content

Шакіра отримала зірку на Алеї слави

Колумбійська співачка Шакіра (Shakira) обзавелася власною зіркою. Відтепер її ім'я присутній на знаменитій Алеї слави Голлівуду.

Іменна зірка Шакіри стала 2454-ю за рахунком на легендарному бульварі. Примітно, щоШакірастала першим артистом з Колумбії, удостоєним такої честі.

"Це просто неймовірно. Я хотіла б подякувати вам усім", - зізналася співачка на офіційній церемонії. За традицією, знаменитість, яка стала новою власницею власної зірки, позувала поруч зі своїм ім'ям.

На церемонії була присутня мама Шакіри і її численні шанувальники. До речі, коли майбутня світова знаменитість у віці 7 років вперше виявилася на голлівудській Алеї слави, її мама сказала, що коли-небудь на цьому бульварі буде її особиста зірок.

Шакіра

Шакіра є володаркою численних нагород і премій. У тому числі вона є лауреатом Grammy Awards, MTV Europe Awards, MTV VMLA People's Choice Award.

А недавно Шакіра удостоїлася ще однієї честі - співачка увійшла до комісії при президентові США Барака Обаму (Barack Obama). Організація займеться вирішенням питань освіти для вихідців з іспаномовних країн, які проживають на території Штатів.