Skip to main content

Російські підкорюють світ моди

У Росії живе найбільше число мільярдерів у світі. Вони витрачають гроші на дорогі особняки, футбольні клуби та безцінні твори мистецтва. А тепер росіяни починають підкорювати світ моди.

Російський олігарх Євген Лебедєв, коханий актриси Джоель Річардсон,пожертвував 500 тисяч доларів до Ради американських дизайнерів моди(Також відомий як Фонд моди Vogue Анна Вінтур). А супермодель Наомі Кемпбелл зав'язала стосунки з мільярдером Владиславом Дороніним.

У той же час подіуми світових столиць моди підкорюють російські моделі: Наталя Водянова, Саша Пивоварова, Влада Рослякова, Маша Новосьолова, Наташа Полі.

Раніше "Русский стиль" асоціювався з хутром, оксамитом і діамантами, а самі російські дизайнери залишалися в тіні. Тепер ситуація змінюється, і імена наших модельєрів звучать на подіумах Нью-Йорка, Лондона, Лос-Анджелеса і Парижа.

Ігор Чапурін (Русский Dior), Kova & T (жіночий одяг від Даші Жукової), Kisa, Олена Ахмадулімна, Денис Сімачов - ці дизайнери стають все більш відомими в світі високої моди. Вони створюють свій власний неповторний стиль, який відрізняє їх від інших прославлених модельєрів світу.