В Японії відкрилося кафе з їжачками

У японському місті Токіо відкрилося перше кафе з їжачками, повідомляє The Guardian. Його відвідувачі можуть потримати в руках, погладити і навіть пограти з цим колючим звіром. Причому замовляти щось зовсім не обов'язково: потрібно всього лише заплатити тисячі ієн (близько 9 доларів) за годину перебування. У вихідні через підвищений попит годину ежиного суспільства обійдеться в 1300 ієн (близько 12 доларів).

Всього в закладі мешкає 20 їжаків різних видів. Стіни їх будиночків прозорі, будь-якого з них можна взяти на руки. Чарівні звірятка зробили кафе надзвичайно популярним. Одна зі співробітниць, Мізукі Мурата (Mizuki Murata), зазначила, що вони виявилися популярнішими кроликів, що мешкають в іншому місці, де вона працювала.

"Цей проект покликаний нагадати людям, наскільки чарівні їжаки незважаючи на колючки. Деякі люди бояться торкатися до них. Ми сподіваємося, що зможемо позбавити наших гостей від цього страху", - сказала вона.

Користь спілкування з тваринами не раз підтверджували вчені. У різних точках світу також популярні кафе і паби з кішками. Одне з таких закладів знаходиться в Москві.

Вам також може бути цікаво:
5 сімейних кафе для недільного бранча
Домашні тварини: що ми про них не знаємо
Вибираємо домашню тварину зодіаку

Loading...