Анджеліна Джолі відмовляє Деппа одружитися

Голлівудський актор Джонні Депп (Johnny Depp), який незабаром збирається одружитися на Ембер Херд (Amber Heard), отримав рада ні від кого іншого, як від самої Анджеліни Джолі. Колега по акторському цеху і давня подруга відмовляє його одружитися.

MVP Entertainment пише, що 38-річна Анджеліна Джолі (Angelina Jolie) радить Джонні Деппу відмовитися від весілля, поки не пізно. Енджі буквально благає Джонні одуматися і хоча б укласти шлюбний договір.

Джолі впевнена, що 50-річний Депп просто переживає кризу середнього віку і може зробити помилку, про яку потім буде шкодувати. Роман з 27-річною Ембер Херд, на думку більшості друзів актора, недовговічний і, швидше за все, скоро Джонні розчарується у своїй новій подрузі.

Нагадаємо, що Джонні зробив пропозицію Ембер на початку 2014 року. Перед цим він оголосив, що йде від Ванесси Параді, з якою він прожив у шлюбі 14 років і яка народила йому двох дітей. З чуток, Ембер зараз теж вагітна.

До слова, сама Енджі теж незабаром збирається вийти заміж - за Бреда Пітта, батька своїх шістьох дітей. Але незважаючи на те, що вони з Бредом живуть разом уже майже 10 років, вони уклали шлюбний контракт ще на початковому етапі планування весілля.

Loading...