Skip to main content

Анджеліна Джолі зізналася, що її шлюб врятував "третій зайвий"

У минулому році через серйозну моральну і фізичного навантаження, яку відчували і Анджеліна, і Бред, їх ідеальний шлюб виявився під загрозою.

У листопаді минулого року папарацці розжилися фотографіями, які шокували весь світ: вони відобразили, як подружжя сварилися на балконі свого номера в сіднейському готелі. Пізніше актори повідомили, що всього лише репетирували сцену зі свого нового фільму.

Шанувальники не повірили зірок. Пізніше з'ясувалося, що вони мали рацію. "Бред хотів відпочити, взяти паузу. У нього зовсім не було часу на себе. Енджі почала відчувати, що чоловік став менш дбайливим по відношенню до неї", - відкрив сімейну таємницю журналістам видання OK! близьке до пари джерело.

Щоб врятувати свою сім'ю, в якій виховується шестеро дітей, пара звернулася до фахівця. Вони відвідували психолога два рази в тиждень. Чи не пропускали ні дня: якщо хтось із подружжя був відсутній, сеанс проводився в скайп.

Інсайдер стверджує, що це не пройшло дарма: стосунки закоханих налагодилися і зараз вони знову виглядають як нормальна сім'я. "Вони навіть дивляться один на одного по-новому!" - підкреслив він.

Чи вірите ви в те, що психолог може допомогти, або сподіваєтеся на свої сили? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи вмієте ви контролювати свої емоції.